Karotamme meeskond

Meeskonnas on jõud

Nagu hästi kokku mängivas bändis, kus igal muusikul on oma koht ning noodil just see õige kõla, on ka väga hea projekti retseptiks asja hästi valdava meeskonna liikmed.

Meie lahe väike ja ambitsioonikas inseneribüroo otsib juurde lisajõudu.

Miks Karotammed?

Karotamm tööhoos

Töö on mitmekülgne.
Palju erinevaid projekte ja materjale - puitu, terast, betooni, kõike! Õpid väga palju. Projekteerime kõiksugu ehitisi: tööstushooneid, avalikke hooneid, alajaamu, elamuid... Loome uusi ja rekonstrueerime vanu. 

Me oleme üks meeskond ja suhtume kõikidesse võrdväärselt. Auastmeid meil ei ole, aga austame üksteist. 

Karotammede meeskond

Paindlik tööaeg ja -koht. Ühiskogunemised ideede genereerimiseks kokkulepitud aegadel, muul ajal töökoht omal valikul. Loomulikult on meil ka oma mõnus kontori-pesa kesklinna vaikses kõrvaltänavas. 

Soosime töö kõrvalt koolis käimist ja enda arendamist.

Ambitsioon elab siin.
Meiega on mõtet olla. 

Karotamm töötab
Karotammede töölaud

Vabad töökohad

Karotammede meeskond on alati avatud uutele headele inseneridele, projekteerijatele, joonestajatele.

Hetkel otsime:

Joonestaja

Tööülesanded:

Sinu peamine tööülesanne on kvaliteetsete ehitusprojektide koostamine koostöös inseneriga: tootejooniste koostamine, spetsifikatsioonide koostamine, projektide komplekteerimine, konstruktori arvutustulemuste põhjal projektide graafilise osa vormistamine, mõõdistustööd objektil, objektide digitaliseerimine olemasolevate jooniste ja mõõdistustulemuste põhjal. Soovi korral on Sul võimalus areneda edasi projekteerija-projektijuhiks

Töö asukoht:

võimalus valida kahe kontori vahel: Tallinnas kesklinna lähedal Kitsekülas või Rapla maakonnas Märjamaal.

Sobid meile hästi kui:

  • Oled õppinud ehituserialal vähemalt 3 aastat. 
  • Sulle väga meeldib joonestaja töö ja tead, kui oluline roll on joonestajal.
  • Tunned ja valdad inseneritarkvara. Kasuks tuleb varasem kogemus projekteerimisettevõttes erinevat tüüpi konstruktsioonidega töötamisest.
Jaga tööpakkumist ka sõbrale:

Kandideeri

Hetkel ühtegi aktiivset tööpakkumist ei ole. Küll aga on Karotammede meeskond alati avatud uutele headele inseneridele, projekteerijatele, joonestajatele. Soovi korral saada meile oma CV aadressile cv@karotamm.ee ja ole esimeste seas, kes saab teada meie uutest tööpakkumistest!